دات نت نیوک

اخبار عمومی

یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 01:39
نماینده مردم اهر در مجلس گفت: در حالی که رئیس جمهور در سال 94 وعده راه‌اندازی بزرگراه تبریز - اهر - هریس را داده بودند اما وزیر راه و شهرسازی در سفر اخیر خود وعده سال بعد را داد؛ به نظر می‌رسد وزیر در حال آتش زدن به اعتماد مردم است.
یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 00:09
مازیار حسینی معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی می گوید: استراتژی‌ها در قانون برنامه توسعه، در بودجه کشور و اسناد بالادستی مشخص است اما نکته قابل توجه این است که ببینیم تحقق برنامه‌ ها را با چه روشی می‌توانیم دنبال کنیم. این به معنای این نیست که ما تئوری و نظریه نداریم، بلکه آن چیزی که در حال حاضر نیاز داریم، این است که وعده‌های دولت در بخش مسکن را عملیاتی و اجرایی کنیم.
شنبه، 25 خرداد 1398 - 23:39
شهردار شیراز اعلام کرد: نخستین نشست تورگردانان ایرانی و مجارستانی، فرصتی را فراهم کرده است تا فعالین گردشگری مجارستان و شیراز به گفتگو و بررسی زمینه های مشترک همکاری برای توسعه صنعت گردشگری و تبدل گردشگر بپردازند.
شنبه، 25 خرداد 1398 - 23:39
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اعلام خبر خارج شدن نفتکش های حادثه دیده از آب های تحت نظارت ایران، گفت: بر اساس بررسی های میدانی، هیچ گونه آلودگی دریایی مشاهده نشده و ۲۳ نفر دریانورد خارجی حاضر در بندرعباس، در مرحله طی شدن تشریفات بازگشت به وطن هستند.
شنبه، 25 خرداد 1398 - 23:09
گزارش میدانی از مطالبات چندساله و همچنان پایدار رانندگان نشان می‌دهد مطالبات این افراد به چند دسته تقسیم می‌شود که بخشی از آن‌ها زیرمجموعه اختیارات سازمان راهداری و وزارت راه و شهرسازی، بخشی زیرمجموعه سازمان تأمین اجتماعی و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، برخی دیگر جزء اختیارات شورای اقتصاد، برخی هم در ید دولت و چند خواسته معدود نیز در ذیل فرآیندهای بازار آزاد و خارج از اختیارات نهادها و دستگاه‌های عمومی یا دولتی است. تعدادی از مطالبات هم میان دستگاهی است و چند مجموعه مختلف باید برای آن تصمیم‌گیری کنند.
شنبه، 25 خرداد 1398 - 04:02
دبیر کل انجمن سنگ ایران با بیان اینکه نما یکی از مهمترین بخش های ساختمان ها است، گفت: نما جایگاه ویژه ای در ساختمان ها دارد و به هیچ وجه نمی توان نما را از معماری ساختمان جدا کرد.
شنبه، 25 خرداد 1398 - 04:02
عضو هیئت‌مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند بابیان اینکه فروش عرصه از سال 1393 تصویب و از سال 97 توسط شرکت عمران شهر جدید رسمیت پیدا کرد گفت: فروش عرصه بر ساکنان ارزش‌افزوده، آرامش خاطر و نقل‌وانتقال قانونی و عدم بروکراسی اداری را به دنبال دارد.
شنبه، 25 خرداد 1398 - 03:32
ما در معاونت شهرسازی و معماری در وهله اول تلاش کردیم حساسیت درباره موضوع حریم را بالا ببریم. چرا که تداوم تعارضات و تقابلات بین شهرداری تهران و شهرهای پیرامون سم مهلکی است که از جنبه های اجتماعی اقتصادی و زیست محیطی برای این بخش از پیکره زیست محیطی سرزمین ما خطرناک است
شنبه، 25 خرداد 1398 - 02:02
مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان با اعلام اینکه درخواست بازنگری به سوالات آزمون ورود به حرفه ٩٧ مهندسان بررسی شد، گفت: سوال ۹ دفترچه A آزمون نظارت معماری و سوال های ۲۷ و ۵۲ آزمون اجرا در این رشته حذف شد که با حذف این سوال ها نمره آن با تاثیر مثبت در کارنامه کلیه داوطلبان درج شده است.
شنبه، 25 خرداد 1398 - 02:02
به گفته یک کارشناس دفتر نگهداری ابنیه فنی راه سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیلاب امسال به‌وضوح نشان داد سازه‌های ابنیه راه‌های کشور از نبود دو موضوع مطالعات و لحاظ مباحث هیدرولیکی و جانمایی بسیار آسیب‌پذیر است
صفحه 1 از 859ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها