دات نت نیوک

اخبار داخلی شرکت

جمعه، 08 بهمن 1395 - 23:23
جلسه هم اندیشی هیئت امنای خیریه  در تاریخ 95/11/08 در محل بخشداری شهرستان فیروزکوه برگذار گردید. در این جلسه که با حضور اکثریت هیئت امنا و هیئت مدیره موسسه خیریه فدک و جمعی ار خیرین شهرستان برگذار شد مقرر گردید آقای شاهرخ عباس زاده به هیئت مدیره فدک ملحق شوند. در این جلسه برنامه های پایان سال و همچنین برنامه های اقتصادی برای تامین منابع مالی کمک به نیازمندان بررسی شد. در ادامه...
شنبه، 18 دی 1395 - 04:30
خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران پلی بین دو نسل برای رسیدن به جامعه ای والا نشست همفکری خانه صنعت، معدن  استان تهران و خانه صمتجوانان با حضور رئیس خانه، سید محمدرضا مرتضوی و رئیس خانه صمت جوانان تهران، مهدی زاهدی اول و 5 تن از اعضای هیئت مدیره آن خانه امروز هشتم دی ماه 1395 در محل خانه تهران برگزار شد.
شنبه، 18 دی 1395 - 01:38
دیدار با یادگار امام، حضرت آیت الله حاج حسن خمینی (ره) تجدید میثاق با آرمانهای اما خمینی (ره) تجدید میثاق اعضای خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران با آرمان های امام راحل  جمعی از صنعتگران برتر به همراه اعضای خانه صنعت معدن جوانن با حضور در حرم مطهر امام راحل ضمن تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل (ره) با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی نیز دیدار کردند.