دات نت نیوک

شبکه های فلزی(گریتینگ)
گریتینگ  در واقع همان شبکه های فلزی هستند که از فولاد ساخته می شوند. البته به گریتینگ ، صفحات مشبک فولادی نیز گفته می شود. گریتینگ به علت سبکی و همچنین خاصیت عبور هوا و نور از پرکاربردترین قطعات صنعتی در صنایع پتروشیمی، پالایشگاه ها، کشتی سازی و همچنین شهرسازی می باشد. گریتینگ همچنین برای استفاده در دور مخازن نفت و گاز نیز کاربرد دارد. از گریتینگ  می توان در ساخت پله های فلزی (گرتینگ پله) نیز استفاده کرد.

نباید فکر کنیم که گریتینگ میزان تحمل بار کمی را دارد  می توان با تغییر و محاسبه مشبندی گریتینگ (چشمه گریتینگ) و همچنین ضخامت تسمه های باربر گریتینگ با توجه به میزان بار وارده به آن به نحوی طراحی و ساخت که حداکثر بار را تحمل کند.
گریتینگ را معمولا به وسیله ی گالوانیزه گرم، آب کاری می کنند. هر چند می توان گریتینگ ها را با پوشش هایی از نوع پلی اتیلن سبک و یا رنگ تولید نمود.

این شرکت  به عنوان یکی از تولید کنندگان  انواع مختلف گریتینگ (فولادی، استنلس استیل، الکتروفورج، فایبرگلاس، گالوانیزه شده، با مشبندی بالا و ...) آمادگی خود را جهت همکاری با عزیزان فعال در حوزه صنایع پتروشیمی، پالایشگاه های نفت و گاز، کشتی سازی و همچنین شهرسازی اعلام می داد.